Rátgéber Akadémia
Nemzeti Sportközpontok

Trackateam

KÉPERNYŐHÁTTÉR
RÁTGÉBER AKADÉMIA full hd képernyőháttér
TÁMOGATÓINK
SIPO Patikák Zsolnay Kulturális Negyed MIKROHUNGÁRIA SPORT KFT. Mecsekérc Zrt.
FELNŐTT CSAPAT
PEAC-PÉCS NŐI KOSÁRLABDA KLUB
EZÜSTÉREM LISSONÉBEN
Március 30. és április 2-a között rendezték az észak-olasz Lissonében a hagyományos nemzetközi utánpótlástornát au U13-as leány és az U12-es fiú korosztály számára. Lány csapatunk ezüstérmet szerzett, míg a fiúk 9. helyen zártak. tovább »
A VÁROSHÁZÁN KÖSZÖNTÖTTÉK JUNIOR CSAPATUNKAT Harmadik helyen végzett a Nemzeti Leány Junior Bajnokság Döntőjén a PEAC-Kosárlabda Akadémia Pécs, a PEAC-PÉCS és a Rátgéber Akadémia közös U18-as kosárlabdacsapata. A csapat játékosait és edzőit köszöntötte dr. Őri László alpolgármester csütörtök délelőtt a Városházán. tovább »
BEÉRKEZETT AZ ELSŐ 50 BEFIZETÉS, BETELTEK A KEDVEZMÉNYES HELYEK A TÁBORRA Lezárult a kedvezményes jelentkezés a Rátgéber László Nemzetközi Kosárlabdatáborra, beérkezett az első ötven akadémiás befizetés. tovább »


  • 2018. április 20. Miskolc, Kiemelt Lány Kadett Bajnokság Rájátszás 7. forduló 15:00 DVTK Akadémia /A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A
  • 2018. április 22. Pécs, Tási , U9-es bajnokság harmadik forduló 10:30-11:45 GYKSE Szekszárd – Kosárlabda Akadémia Pécs Koch-Deák 12:00-13:15 két vesztes 13:30-14:45 két győztes B" csoport 9:00-10:15 PSN Zrt. Miroslav-Köztér- Bánki – Kosárlabda Akadémia Pécs ANK I. 10:30-11:45 PSN Zrt. Belvárosi-Csokonai- Pellérd – Kosárlabda Akadémia Pécs ANK-Jókai 12:00-13:15 két vesztes 13:30-14:45 két győztes
Összes esemény »
  • 2018. április 20. Dombóvár, Fiú Regionális Kadett Bajnokság, Alapszakasz ll. Dél-nyugati Régió Felsőház 4. forduló Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs/B 79-69
  • 2018. április 17. Pécs, Tási , Lány Serdülő Bajnokság Főtábla 3. forduló Regionális Döntő 4 forduló 12:45 MVSI Vadmacskák „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs „A” 55-54 17:00 Kosárlabda Akadémia Pécs „A” – Széchenyi KA 64-107 9:30 Pécsi VSK „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs „A” 75-84
  • 2018. április 15. Zomba, Fiú Regionális Kadet Bajunokság Alapszakasz ll. Dél.nyugati Régió Felsőház 10. forduló GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia B 53-69
  • 2018. április 15. Paks, Nemzeti Leány Regionális Serdülő Bajnokság, Régiós Döntő 12:00 Zalaegerszegi KTE – Kosárlabda Akadémia Pécs „B” 76-64 14:00 3. helyért Dávid Kornél KA „B” 39-80
  • 2018. április 11. Pécs, Tási , Fiú Regionális Kadett Bajnokság, Alapszakasz ll., Dél-nyugati Régió Felsőház 9. forduló Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dombóvári KS 76-66
  • 2018. április 08. Pécs, Református, Kenguru Bajnokság 7 forduló G csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Vegyes U11 – Bonyhádi KSE 41-58 Kosárlabda Akadémia Pécs Vegyes U11 - Kozármisleny SE „C” 90-13
Összes eredmény »
VIDEÓK
KOSÁRTÁBOR
Rátgéber László Nemzetközi Kosárlabdatábor
KOSÁR NAPKÖZI
KOSÁRLABDA NYÁRI TÁBOR PÉCSETT
HÍREK

Rátgéber Akadémia a Facebookon

A honlappal együtt egy új Facebook oldalt is létrehoztunk, megtaláljátok baloldalt a Menü alatt, lájkoljátok és adjátok tovább a barátaitoknak is!

Elindult a Rátgéber Kosárlabda Akadémia Honlapja

Elindítottuk az Akadémia honlapját, melynek folyamatosan bővítjük a tartalmát, hogy mindenről értesüljetek, ami fontos! Nézzetek be hozzánk gyakran!