Kilencedik lett a fiú kadett csapatunk

2016. május 17.
Kilencedik lett a fiú kadett csapatunk Megnyerte a B döntőt és ezzel 9. lett a bajnokságban a fiú kadett csapatunk, miután a Budaörsön megrendezett tornán mindhárom mérkőzését simán nyerte.
Kosárlabda Akadémia Pécs – Békési SZSK 74-39 (34-13). Pontszerzőink: Omenaka Godwin 21, Fekete Dávid 16, Erdei Ádám 8, Nagy Kevin 8, Szentpáli Bence 5, Mogyorósi Dániel 4, Karanfilovski Valentino 4, Varga D. Márton 4, Kovacsics Ákos 2, Vad Bence 2.
Kosárlabda Akadémia Pécs – Körmendi Törpördögök 85-63 (37-34). Pontszerzőink: Omenaka Godwin 28, Erdei Ádám 14, Fekete Dávid 10, Mogyorósi Dániel 9, Nagy Kevin 8, Karanfilovski Valentino 6, Kovacsics Ákos 4, Szentpáli Bence 2, Halász Ákos 2, Varga D. Márton 2.
Kosárlabda Akadémia Pécs – Budaörsi DSE -Graphax 83-68 (42-34). Pontszerzőink: Omenaka Godwin 33, Kovacsics Ákos 16, Erdei Ádám 12, Karanfilovski Valentino 10, Nagy Kevin 4, Mogyorósi Dániel 4, Fekete Dávid 3, Halász Ákos 1.

Zalay Zoltán: A tornán fokozatosan lendültünk játékba. Az első mérkőzésen gyengén játszottunk, a következőn az első félidőben jól védekeztünk és a másodikban már jól is támadtunk, míg a harmadik meccsen már jól játszottunk. Örömteli hogy összeszedtünk magunkat a Nyíregyháza elleni vereség után és jó teljesítménnyel nyertük meg a B döntőt.