Tini lányok: Két fölényes győzelem Baján

2016. október 18.
Tini lányok: Két fölényes győzelem Baján A Tini Leány Bajnokság első fordulójában a házigazda Baja ellen 18, a Szolnok ellen 82 (!) pontos győzelmet arattak Füzesi Gábor tanítványai.
Nemzeti Tini Bajnokság

Alapszakasz 1. forduló

2016. 10. 15. Baja, Dr. Posta Sándor Sportcsarnok

Kosárlabda Akadémia Pécs – Bajai NKK 74 : 56 (21:9, 13:12, 15:23, 25:12)

Pontok: Husznai Mirjám -, LACZKÓ SÁRA 7, Fenyvesi Petra 5, Ackermann Zsófia 2, Simon Dorottya 3, Kohn Petra -, Kiss Viktória 6, LAUER VANESSZA 23, SZAMOSI VIKTÓRIA 16, Lacza Virág -, BUNYIK LILIAN 5, PEIDL BRIGITTA 7.

Füzesi Gábor: Az első félidőben könnyűvé tehettük volna a mérkőzést. Nem tettük, elsősorban gyenge dobóteljesítményünk miatt. A harmadik negyedben fel is jött a Baja. Végül több cserénk is jól szállt be a mérkőzésbe, elfáradt az ellenfél, és jobban is koncentráltunk a dobásoknál. Biztosnak tűnő, de kiszenvedett győzelem volt. Megint az akarat, a küzdeni tudás hozta meg a győzelmet.

Szolnoki Sportcentrum - Kosárlabda Akadémia Pécs 34 : 116 (9:31, 7:26, 7:27, 11:32)

Pontok: Husznai Mirjám 4, LACZKÓ SÁRA 22, Boda Sára -, Fenyvesi Petra 6, ACKERMANN ZSÓFIA 12, SIMON DOROTTYA 10, KISS VIKTÓRIA 12, Szűcs Anna 4, Lauer Vanessza 6, SZAMOSI VIKTÓRIA 18,LACZA VIRÁG 9, BUNYIK LILIAN 14.

Füzesi Gábor: Kemény védekezésünkkel gyorsan megtörtük az ellenfelet.

Edző: Füzesi Gábor Másodedző: Gyenizse Áron