SZAKMAI STÁB

A Rátgéber Akadémián kivétel nélkül olyan trénerek foglalkoznak a gyerekekkel, akik ezen a téren már komoly szakmai múlttal rendelkeznek. Az edzők kiválasztásánál fontos szempont volt, hogy egyrészt akár alapoktól is fel tudjanak építeni egy edzéstervet, másrészt megtalálják a közös hangot a fiatalokkal, s a gyerekek partnerként tekintsenek rájuk. A trénerek mellett az Akadémia felkészült ügyintézőket is alkalmaz – az ő feladatuk részint a rendszer koordinálása, részint az azonnali segítségnyújtás, bármilyen problémás esetben.

VEZETŐSÉG

Rátgéber László
Rátgéber László
szakmai és stratégiai igazgató

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

Csák Magdolna
Csák Magdolna
sportigazgató

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Zalay Zoltán
Zalay Zoltán
szakmai igazgató-helyettes

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

KOORDINÁTOROK

Hartung Anita
Hartung Anita
szakmai koordinátor, manager, női szakosztályvezető

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Zalay Zoltán
Zalay Zoltán
szakmai koordinátor
férfi szakosztály

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

LOGISZTIKA ÉS SZERVEZÉS

Koronics András
Koronics András
női szakágvezető

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Csák Magdolna
Csák Magdolna
férfi szakágvezető

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

Földes Dániel
Földes Dániel
sportszervező

Balázs Bodó
Balázs Bodó
sportszervező

Borka Bence
Borka Bence
sportszervező

Francsics Brigitta
Francsics Brigitta
irodavezető, pályázati referens

SZAKMAI TÁMOGATÓK

Dr. Juhász Zsolt
Dr. Juhász Zsolt
csapatorvos 1
Dr. Oberritter Zsolt
Dr. Oberritter Zsolt
csapatorvos 2
Lukács Béla
Lukács Béla
fizioterapeuta
Varga Dorottya
Varga Dorottya
fizioterapeuta
Öhlmüller Sarolta
Öhlmüller Sarolta
fizioterapeuta
Igor Kovacic
Igor Kovacic
fizioterapeuta
Bojan Milosevic
Bojan Milosevic
fizioterapeuta

Dr. Járai Róbert
Dr. Járai Róbert
pszichológus
Dr. Lábadi Anett
Dr. Lábadi Anett
pszichológus
Rátgéber-Dokic Edit
Rátgéber-Dokic Edit
erőnléti edző, gyógytornász
Filip Petrovic
Filip Petrovic
erőnléti edző
Jágity Csaba
Jágity Csaba
erőnléti edző
 Stefan Pajic
Stefan Pajic
erőnléti edző
Nikola Obrenovic
Nikola Obrenovic
erőnléti edző

EDZŐK

FIÚ VONAL

Férfi NB I. B Piros csoport U23

vezetőedző
Ivica Mavrenski
másodedző
Sértő Ádám
másodedző
Berkics Bence
erőnléti edző
Stefan Pajic
gyúró
Bárdi Csaba
TOVÁBB

Férfi NB I. B Piros csoport U20

vezetőedző
Sértő Ádám
másodedző
Berkics Bence
mentoredző
Ivica Mavrenski
erőnléti edző
Stefan Pajic
gyúró
Bárdi Csaba
TOVÁBB

Junior fiú A U18

vezetőedző
Kmézics Zorán
másodedző
Komlódi Dénes
erőnléti edző
Filip Petrovic
gyúró
Bárdi Csaba
TOVÁBB

Junior fiú B U18

vezetőedző
Németh Konrád
másodedző
Nagy Kevin
erőnléti edző
Filip Petrovic
TOVÁBB

Kadett fiú A U16

vezetőedző
Branislav Jemc
másodedző
Németh Konrád
erőnléti edző
Stefan Pajic
TOVÁBB

Kadett fiú B U16

vezetőedző
Bolyos Róbert
másodedző
Tóth Barnabás
mentoredző
Németh Károly
erőnléti edző
Dokic Rátgéber Edit
TOVÁBB

Kadett fiú Z U16

vezetőedző
Mészáros Richárd
TOVÁBB

Serdülő fiú A U14

vezetőedző
Bolyos Róbert
másodedző
Mezei Máté
másodedző
Moosz Milán
mentoredző
Németh Károly
erőnléti edző
Dokic Rátgéber Edit
TOVÁBB

Serdülő fiú B U14

vezetőedző
Komlódi Dénes
másodedző
Mezei Máté
erőnléti edző
Dokic Rátgéber Edit
TOVÁBB

Serdülő fiú C U14

vezetőedző
Mezei Máté
TOVÁBB

Gyermek fiú A U12

vezetőedző
Moosz Milán
másodedző
Nagy Kevin
TOVÁBB

Gyermek fiú B U12

TOVÁBB

Kenguru fiú A U11

vezetőedző
Rausch Gergő
másodedző
Gyimesi Máté
TOVÁBB

Kenguru fiú B U11

vezetőedző
Kilián Balázs
másodedző
Vénosz Zsombor
TOVÁBB

EDZŐK

LÁNY VONAL

Női amatőr NB I. Piros csoport U23

vezetőedző
Szentendrei Áron
erőnléti edző
Nikola Obrenovic
TOVÁBB

Junior lány A U18

vezetőedző
Szentendrei Áron
másodedző
Vilipics-Kmézics Daliborka
erőnléti edző
Jágity Csaba
TOVÁBB

Junior lány B U18

vezetőedző
Szentpáli Gergő
másodedző
Gyenizse Áron
TOVÁBB

Kadett lány A U16

vezetőedző
Szentpáli Gergő
másodedző
Gyenizse Áron
erőnléti edző
Jágity Csaba
TOVÁBB

Kadett lány U15 U16

vezetőedző
Ninkovics Marija
másodedző
Sellei Dalma
TOVÁBB

Serdülő lány A U14

vezetőedző
Meszler Balázs
másodedző
Gyenizse Áron
erőnléti edző
Dokic Rátgéber Edit
TOVÁBB

Serdülő lány U13 U14

vezetőedző
Sellei Dalma
másodedző
Várhalmi-Hujber Éva
TOVÁBB

Gyermek lány A U12

vezetőedző
Füzesi Gábor
másodedző
Füzesi Eszter
TOVÁBB

Gyermek lány B U12

vezetőedző
Füzesi Gábor
másodedző
Füzesi Eszter
TOVÁBB

Kenguru lány A U11

vezetőedző
Kilián Balázs
másodedző
Tóth Réka
TOVÁBB

Kenguru lány B U11

vezetőedző
Kilián Balázs
másodedző
Tóth Réka
TOVÁBB

ELŐKÉSZÍTŐ CSOPORTOK

Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Istókovics Miklós

Budai Városkapu Iskola
Märcz Péter

Belvárosi Általános Iskola
Pokol Lajos

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodája
Kilián Balázs

Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola
Boros Gábor
Gyimesi Máté

Köztársaság Téri Általános Iskola
Daróczi Balázs

Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola
Mándi Luca

Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Szűts Tibor
Várhalmi-Hujber Éva

PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Tóth Barnabás

Jókai Mór Általános Iskola
Märcz Péter
Koller Tamás

Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola
Koller Tamás

Pellérdi Általános Iskola
Jakab András

Kosárpalánta program

KOSÁRPALÁNTA PROGRAM

Nürnberger Judit
Nürnberger Judit
+36 20 969 8888

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Varga István
Varga István


SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Lacovics Valéria
Lacovics Valéria


SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Kosárpalánta program
Kövess minket közösségi oldalainkon, ahol megtalálhatod a legaktuálisabb híreinket!
Facebook Instagram Youtube
Emberi Erőforrások Minisztériuma


GOOGLE TÉRKÉP
TOVÁBB A KAPCSOLATOK MENÜBE

"Rátgéber Kosárlabda Akadémia" Alapítvány

Központi elérhetőségeink: +30 447 5376

Iroda: 7632, Pécs, Megyeri út 74/1.

Adatkezelési tájékoztató | Cookie (süti) tájékoztató | Süti beállítások

© 2021 Rátgéber Kosárlabda Akadémia, minden jog fenntartva!xxx