SZAKMAI STÁB

A Rátgéber Akadémián kivétel nélkül olyan trénerek foglalkoznak a gyerekekkel, akik ezen a téren már komoly szakmai múlttal rendelkeznek. Az edzők kiválasztásánál fontos szempont volt, hogy egyrészt akár alapoktól is fel tudjanak építeni egy edzéstervet, másrészt megtalálják a közös hangot a fiatalokkal, s a gyerekek partnerként tekintsenek rájuk. A trénerek mellett az Akadémia felkészült ügyintézőket is alkalmaz – az ő feladatuk részint a rendszer koordinálása, részint az azonnali segítségnyújtás, bármilyen problémás esetben.

VEZETŐSÉG

Rátgéber László
Rátgéber László
szakmai és stratégiai igazgató

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

Csák Magdolna
Csák Magdolna
sportigazgató
(szakmai igazgató-helyettes)

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Zalay Zoltán
Zalay Zoltán
sportigazgató
(szakmai igazgató-helyettes)

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

KOORDINÁTOROK

Hartung Anita
Hartung Anita
szakmai koordinátor, manager, női szakosztályvezető

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Zalay Zoltán
Zalay Zoltán
szakmai koordinátor
férfi szakosztály

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

LOGISZTIKA ÉS SZERVEZÉS

Koronics András
Koronics András
technikai vezető

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Cseri Márk
Cseri Márk
sportszervező

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Földes Dániel
Földes Dániel
sportszervező

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Sósné Francsics Brigitta
Sósné Francsics Brigitta
irodavezető, pályázati referens

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Apró Annamária
Apró Annamária
vezetői asszisztens, kommunikációs szakember

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ

SZAKMAI TÁMOGATÓK

Dr. Juhász Zsolt
Dr. Juhász Zsolt
csapatorvos 1
Dr. Oberritter Zsolt
Dr. Oberritter Zsolt
csapatorvos 2
Lukács Béla
Lukács Béla
fizioterapeuta
Dr. Molics Bálint
Dr. Molics Bálint
gyógytornász
Dr. Járai Róbert
Dr. Járai Róbert
pszichológus
Rátgéber Edit
Dokic Edit
erőnléti edző, gyógytornász
Filip Petrovic
Filip Petrovic
erőnléti edző
Jágity Csaba
Jágity Csaba
erőnléti edző
 Stefan Pajic
Stefan Pajic
erőnléti edző

EDZŐK

FIÚ VONAL

NB I. B U21

Edző
Ivica Mavrenski

Manager
Zalay Zoltán

Másodedző
Sértő Ádám, Komlódi Dénes
TOVÁBB

NB I. B U20

Edző
Ivica Mavrenski

Manager
Zalay Zoltán

Másodedző
Sértő Ádám, Komlódi Dénes
TOVÁBB

JUNIOR U18

Edző
Kmézics Zorán

Másodedző
Bolyos Róbert
TOVÁBB

KADETT U16 A

Edző
Branislav Jemc

Másodedző
Németh Konrád
TOVÁBB

KADETT U16 B

Edző
Németh Konrád

Másodedző
Rausch Gergő
TOVÁBB

KADETT U16 C

Edző
Rausch Gergő

Másodedző
-
TOVÁBB

SERDÜLŐ U14 A

Edző
Bolyos Róbert

Másodedző
Tóth Barnabás

Mentor
Németh Károly
TOVÁBB

SERDÜLŐ U14 B

Edző
Sértő Ádám

Másodedző
Gergely Péter
TOVÁBB

GYERMEK U12 A

Edző
Komlódi Dénes

Másodedző
Tóth Barnabás, Mezei Máté
TOVÁBB

GYERMEK U12 B

Edző
Tóth Barnabás

Másodedző
Mezei Máté, Komlódi Dénes
TOVÁBB

KENGURU U11 A

Edző
Komlódi Dénes

Másodedző
Tóth Barnabás, Mezei Máté
TOVÁBB

KENGURU U11 B

Edző
Kilián Balázs

Másodedző
Vénosz Zsombor, Bázel Bianka
TOVÁBB

EDZŐK

LÁNY VONAL

NB I. B U21

Edző
Hartung Anita

Másodedző
Gyenizse Áron
TOVÁBB

JUNIOR U18

Edző
Hartung Anita

Másodedző
Gyenizse Áron
TOVÁBB

KADETT U16 A

Edző
Ninkovics Marija

Másodedző
Sellei Dalma
TOVÁBB

KADETT U16 B

Edző
Szentpáli Gergő

Másodedző
Vilipics-Kmézics Daliborka
TOVÁBB

SERDÜLŐ U14 A

Edző
Sellei Dalma

Másodedző
-
Mentor
Ninkovics Marija
TOVÁBB

SERDÜLŐ U14 B

Edző
Gyenizse Áron

Másodedző
Várhalmi-Hujber Éva
TOVÁBB

GYERMEK U12 A

Edző
Gyenizse Áron

Másodedző
Várhalmi-Hujber Éva
TOVÁBB

GYERMEK U12 B

Edző
Füzesi Gábor

Másodedző
Füzesi Eszter
TOVÁBB

KENGURU U11 A

Edző
Füzesi Gábor

Másodedző
Füzesi Eszter
TOVÁBB

KENGURU U11 B

Edző
Kilián Balázs

Másodedző
Vénosz Zsombor, Bázel Bianka
TOVÁBB

ELŐKÉSZÍTŐ CSOPORTOK

Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Istókovics Miklós

Budai Városkapu Iskola
Märcz Péter

Belvárosi Általános Iskola
Pokol Lajos

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodája
Kilián Balázs

Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola
Boros Gábor
Vénosz Zsombor

Köztársaság Téri Általános Iskola
Daróczi Balázs

Cserepka János Baptista Általános Iskola, Középiskola és Sportiskola
Anitics Lívia

Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Szűts Tibor

PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola, Deák Ferenc Gimnáziuma és Általános Iskolája
Tóth Barnabás

Jókai Mór Általános Iskola
-

Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola
Koller Tamás

Pellérdi Általános Iskola
Buzgány Balázs

Pécsvárad
Märcz Péter, Koller Tamás
Kosárpalánta program

KOSÁRPALÁNTA PROGRAM

Nürnberger Judit
Nürnberger Judit
+36 20 969 8888

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Varga István
Varga István
+36 00 000 0000

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Németh Darinka
Németh Darinka
+36 00 000 0000

SZAKMAI ÖNÉLETRAJZ
Kosárpalánta program
Kövess minket közösségi oldalainkon, ahol megtalálhatod a legaktuálisabb híreinket!
Facebook Instagram Youtube
Emberi Erőforrások Minisztériuma


GOOGLE TÉRKÉP
TOVÁBB A KAPCSOLATOK MENÜBE

"Rátgéber Kosárlabda Akadémia" Alapítvány

Központi elérhetőségeink: +30 447 5376

Iroda: 7632, Pécs, Megyeri út 74/1.

Adatvédelmi nyilatkozat | Süti beállítások

© 2019 Rátgéber Kosárlabda Akadémia, minden jog fenntartva!