A Honvédot is legyőzte U20-as fiú csapatunk, amely továbbra is veretlen!

2023. november 19.
A Honvédot is legyőzte U20-as fiú csapatunk, amely továbbra is veretlen! Nagyon keményen megdolgozott nyolcadik bajnoki győzelméért U20-as fiú csapatunk, amely a harmadik negyedben mutatott kiváló játékával tudta eldönteni a Bp. Honvéd elleni hazai mérkőzést.

Az első két negyedben nagyon szoros csatát vívtak egymással a csapatok, a nagyszünetben mindössze három pont volt a különbség, szerencsére javunkra (40-37). A harmadik felvonásban aztán végképp eldöntöttük a mérkőzést, jelentős előnyre tettünk szert (65-52), így végül magabiztos, 83-71-es győzelmet arattunk. Mindez azt jelenti, hogy csapatunk továbbra is veretlenül áll a tabella élén az A csoportban, mind a nyolc bajnokiját megnyerte – az egyetlen hibátlan együttes a mezőnyben!

Csirke Ferenc: – Gratulálok a srácoknak! Természetesen ez egy kollektív győzelem, köszönöm Berkics Bence és Miljan Rakics segítségét is. Úgy érzem, hogy egy erős csapatot sikerült legyőzni, minden pályára lépő játékos odatette magát.

NKA Universitas Pécs U20–Budapesti Honvéd U20 83-71 (20-22, 20-15, 25-15, 18-19)

NKA Universitas Pécs U20: Bor 7/3, Kazy 16/6, Rátgéber T. 4, Bánfi 13/9, Angyal 21. Csere: Lukácsi 10/6, Mezőfi 6, Merkl 3/3, Szita, Korszunszkij 3. Vezetőedző: Csirke Ferenc.