A második félidőben extra teljesítményt nyújtottak védekezésben az U20-as fiúk

2024. március 24.
A második félidőben extra teljesítményt nyújtottak védekezésben az U20-as fiúk Magabiztosan nyerte meg szolnoki bajnokiját U20-as fiú csapatunk, miután az egész mérkőzésen jó támadójátékot produkált, a nagyszünet után pedig extrán védekeztek a srácok, és ebben az időszakban csak 19 pontot kaptak!

Az első negyed még a házigazdáké volt, utána azonban fordult a kocka, a srácok bizonyították, hogy nem véletlenül állnak a tabella élén. A nagyszünetben már mi vezettünk (39-43), a folytatásban pedig olyan határozottan, keményen védekeztünk, hogy ellenfelünk csak 19 pontig jutott két negyed alatt, a különbség így folyamatosan nőtt, és végül 81-58-ra győztünk.

Csapatunkban kiváló teljesítményt nyújtott Bor Gábor, aki dupla-duplázott, 26/6 pontot dobott és 14 lepattanót szerzett – 43-as VAL-mutatóval zárta a meccset.

Berkics Bence: – Gratulálok a srácoknak a győzelemhez! Támadásban egész meccsen jó teljesítményt nyújtottunk, védekezésben viszont csak a második félidőben, az ott kapott összesen 19 pont azonban extra teljesítmény, amiért elismerés jár a srácoknak. Mindenki kivette a részét a mai győzelemből, aminek külön örülök hogy mindenki jegyzett legalább 1 gólpasszt. További sok sikert kívánok ellenfelünknek!

NHSZ-Szolnoki Olajbányász U20–NKA Universitas Pécs U20 58-81 (21-18, 18-25, 9-16, 10-22)

NKA Universitas Pécs U20: Rátgéber T. 11/6, Bor 26/6, Füzesi, Antal D. 3/3, Kelemen 8. Csere: Bolyos M. 10/3, Merkl 4, Korszunszkij 8, Zalay B. 9/9, Nyilas 2. Vezetőedző: Berkics Bence.