A második negyed szinte tökéletes volt – simán győztek az U20-as fiúk

2024. február 04.
A második negyed szinte tökéletes volt – simán győztek az U20-as fiúk Magabiztos hazai győzelmet aratott U20-as fiú csapatunk, amely a Zalakerámia ZTE KK ellen több mint húsz ponttal nyert.

Az első negyed még szoros bajnokit ígért, a második felvonásban azonban állva hagytuk ellenfelünket. Ragyogó tíz percet produkáltak a fiúk, ezt a felvonást 30-6-ra megnyerték, ezzel pedig el is döntötték a meccset. Csapatunk immár 18 győzelemnél tart, s továbbra is a tabella élén áll.

Berkics Bence: – Gratulálok a srácoknak a győzelemhez! Fáradtan kezdtük a mérkőzést, ez főleg a támadójátékunkra nyomta rá a bélyegét, amelyet még rossz kiválasztásokkal tovább nehezítettünk saját magunknak. Aztán egy szinte tökéletes második negyedet produkáltunk, ahol sikerült eldönteni a mérkőzést. A második félidőben emiatt el tudtuk osztani a perceket, mindenki kellő lehetőséghez jutott. További sok sikert kívánok az ellenfelünknek!

NKA Universitas Pécs U20–Zalakerámia ZTE KK U20 85-62 (14-11, 30-6, 21-26, 20-19)

NKA Universitas Pécs U20: Rátgéber T. 13/6, Bor 5, Kazy 14/6, Bánfi 12/9, Kelemen 15/3. Csere: Fonyó 8/6, Antal D. 6/6, Bolyos M. 2, Korszunszkij 10, Zalay B. Vezetőedző: Berkics Bence.