A védekezésünk jól működött

2021. október 11.
A védekezésünk jól működött Mindössze 54 pontot kapott kadett fiú B csapatunk idegenben, de sajnos így sem tudott nyerni.

Három negyeden át szoros, izgalmas mérkőzést játszott kadett fiú B csapatunk a Vasas vendégeként. Az utolsó felvonás előtt 36-32 volt az állás, sajnos a záró tíz perc a házigazdáknak sikerült jobban, így nem tudtunk fordítani.

Komlódi Dénes: – Nagyon tanulságos mérkőzést játszottunk. A védekezésben látottakkal elégedett vagyok, kellően agresszívak voltunk. Támadásban volt problémánk az egész meccs során, lassan játszottunk, sokszor rossz döntéseket hoztunk, nem tudtunk gyorsindításokkal könnyű kosarakat szerezni. Minden ilyen mérkőzés nagyban szolgálja a srácok fejlődését, tudjuk, hogy min kell dolgoznunk a jövőben. Gratulálok a Vasasnak a győzelemhez!

Vasas Akadémia B–NKA Pécs B 54-39 (10-11, 12-10, 14-11, 18-7)

NKA Pécs B: Mezőfi 8, Somogyi 4, Putsay 11/3, László P. 3, Bohner 2. Csere: Kovács M. 2, Nyilas 7/3, Ádám L. 2, Sass, Kohn, Simon L. Vezetőedző: Komlódi Dénes.