A végére nagyon elfáradtak a fiúk

2020. november 15.
A végére nagyon elfáradtak a fiúk Három negyeden át tartotta magát junior fiú A csapatunk a MAFC otthonában, a hajrá azonban a házigazdáké volt.

Elszenvedte első vereségét junior fiú A csapatunk, amely a MAFC otthonában maradt alul. A házigazdák végig kézben tartották a meccset, egyszer sem sikerült magunkhoz ragadni a kezdeményezést. A harmadik negyed után még így is volt esélyünk a győzelemre, hiszen 64-53 volt az állás, a záró tíz percben azonban elhúztak a hazaiak.

Csapatunkban ezúttal önmagához képest senki sem nyújtott kiemelkedő teljesítményt, Schmera Gergely azonban így is dupla-duplával zárt (10 pont, 11 lepattanó).

Kmézics Zorán: – Már az első tíz percben lehetett érezni, hogy nehezen követjük a MAFC által diktált ritmust. Fizikálisan erős ellenféllel találkoztunk, amely jól fut, rajtunk pedig nagyon érződött a karantén miatti kényszerszünet. Akadnak hiányzóink, emiatt rövid a kispadunk, a végére nagyon elfáradtak a fiúk.

MAFC–NKA Pécs A 92-61 (22-17, 22-15, 20-21, 28-8)

Junior fiú bajnokság. NKA Pécs A: Meszlényi 18/6, Staubach 5/3, Árva-File 5/3, Kazy 16/12, Schmera 10. Csere: Rátgéber T. 5/3, Rákosi 2, Vasas. Vezetőedző: Kmézics Zorán.