A kadett lányok fölényesen győztek, a junior fiúk utolsó másodperces triplával kaptak ki

2015. október 27.
A kadett lányok fölényesen győztek, a junior fiúk utolsó másodperces triplával kaptak ki Kadett leány csapatunk győzött a legutóbbi bajnoki fordulóban, junior fiú csapatunk utolsó másodperces triplával kapott ki a Körmendtől.
2015.10.22. Pécs

Kiemelt Kadett Leány Bajnokság

Kosárlabda Akadémia Pécs-Atomerőmű KSC Szekszárd 70-47

Kosárlabda Akadémia Pécs: Juhász 23, Tenyér 17, Hegedűs 9, Kóbor 8/3, Tóth 4, Vitári 4, Palaczki 2, Gulyás 2, Mándi 1, Pucz-, Mészáros-, Bíró-.

Imreh Ajtony: Kicsit fásultan és enerváltan kezdtük a mérkőzést. Sok hibával játszottunk és sok kihagyott helyzetünk volt. Látszott csapatunkon, hogy nagyon keveset játszottunk és edzettünk még így, ebben a szerkezetben együtt. Ezért sokszor kaotikus dolgokat műveltünk. Ezt ki kell és ki is fogjuk javítani, ahogy a sérültjeink felépülnek és végre játékba tudnak lendülni, jobbak és jobbak leszünk.

2015.10.25., Pécs

Kiemelt Junior Fiú Bajnokság

Kosárlabda Akadémia Pécs - Körmendi Törpördögök 74-77 (22-17, 11-19, 21-19, 20-22)

Kosárlabda Akadémia Pécs: Kucsora 37/6, Balázs 11/3, Bíró 8, Bálint 5, Soós 4, Szavai 4, Geiger 3/3, Riskó 2, Benke-.

Ivica Mavrenszki: Sajnos egy utolsó másodperces triplával kaptunk ki ezen a mérkőzésen, melyről tudtuk, hogy kemény csatát fog hozni. De nem csak az utolsó labda miatt vagyok elégedetlen, hanem a koncentrációhiány miatt is, melyet a csapatomon tapasztalok. Ez különösen az első félidőben ütközött ki, mikor nagyon sok ziccert kihagytunk. Nagyon izgalmas az idei bajnokság, sok jó csapattal mérkőzünk. Kis szünet után folyatódik majd a Kiemelt Bajnokság, és remélem, a folytatásban jobban játszunk majd.