Agresszívan, jó ritmusban játszottunk

2020. december 17.
Agresszívan, jó ritmusban játszottunk Idegenbeli győzelemmel folytatta szereplését junior fiú B csapatunk.

A Bajai Bácska otthonában nagyon magabiztosan nyert junior fiú B csapatunk. Akadémiánk együttese mind a négy negyedben jobbnak bizonyult a házigazdáknál, a nagyszünetben már 20 ponttal vezetett (17-37), végül 75-42-re győzött.

Németh Konrád: – Gratulálok a fiúknak a győzelemhez! Jó ritmusban, agresszívan játszottunk az egész mérkőzésen. Az elején kicsit nehézkesen pörögtünk fel, de a második negyedben megléptünk ellenfelünktől. Örülök, hogy mindenki játéklehetőséget kapott, és tudtunk gyakorolni pár elemet támadásban és védekezésben.

Bajai Bácska–NKA Pécs B 42-75 (12-18, 5-19, 12-22, 13-16)

Junior fiú bajnokság. NKA Pécs B: Egédi 16, Slézia 8, Gémes 6, Bor 7/3, Maretics 17/6. Csere: Füzesi 8, Szabó G. 6, Hidegkuti 3, Bali 2, László J. 2. Vezetőedző: Németh Konrád.