Akadtak hibák, amiket ki kell javítani

2021. október 11.
Akadtak hibák, amiket ki kell javítani Nagyon jól kezdett U17-es fiú csapatunk a Dunaharaszti otthonában, aminek magabiztos győzelem lett az eredménye.

Az első két negyedet nagyon megnyomta junior fiú B csapatunk a DMTK otthonában, így a nagyszünetben már 21 ponttal vezettünk (36-57). A folytatás már kiegyenlítettebb csatát hozott, de így is magabiztosan nyertünk.

Németh Konrád: – Gratulálok a győzelemhez a srácoknak! Jó intenzitással és agresszív védekezéssel kezdtük a mérkőzést, az első hat percben nagyobb előnyt tudtunk kialakítani. Nem vagyok teljes mértékben elégedett, mert voltak olyan hibáink, amik rendre előjönnek. Ezeken változtatnunk kell annak érdekében, hogy elérjük a számunkra kitűzött célt. Csak az első fordulón vagyunk túl, dolgozni kell tovább, és ki kell javítani a hibáinkat.

DMTK–NKA Pécs B 69-95 (18-28, 18-29, 19-24, 14-14)

NKA Pécs B: Egédi 24/9, Antal D. 10, Bor 17/3, Habling 5/3, Szabó G. 6. Csere: Pap 6, Kaszai 10/6, Korszunszkij 5, Csuka 2, Vajda 6, Mocsári 4, Csirke. Vezetőedző: Németh Konrád.