Az első félidőben nagyon jól védekeztünk

2021. január 18.
Az első félidőben nagyon jól védekeztünk Idegenbeli győzelemmel folytatta szereplését kadett leány U15-ös csapatunk, amely több mint harminc ponttal nyert a Török Flóris-Törekvés SE A otthonában.

Sokat nem kellett izgulnunk ezen a mérkőzésen, hamar dűlőre vittük a bajnokit: agresszív, kemény védekezésünknek és az ebből induló gyors támadásainknak köszönhetően a nagyszünetben már 29 ponttal vezettünk (19-48). A folytatásban lazult a védekezésünk, de ellenfelünk így sem tudott közelebb kerülni hozzánk.

Csapatunkban Felső Gréta dupla-duplával zárta a mérkőzést, 10 pontja mellett 12 lepattanót szerzett.

Ninkovics Marija: – Magabiztosan nyertük az első félidőt, amely során agresszíven védekeztünk, ebből pedig sok könnyű kosarat dobtunk. Mindenki sok játéklehetőséget kapott. Gratulálunk a lányoknak, mindenki hozzátette a magáét a győzelemhez.

Török Flóris-Törekvés SE A–NKA Pécs U15 60-95 (8-22, 11-26, 18-24, 23-23)

Leány kadett bajnokság. NKA Pécs U15: Halmágyi Kitti 14, Felső 10, Subotic 20/3, Piukovits 10/3, Jónás 10. Csere: Bojtár 12, Kropp 2, Küllős 11, Pusztai 4, Molnár, László A. 2. Vezetőedző: Ninkovics Marija.