Az első negyedben elúszott a hajó

2021. február 08.
Az első negyedben elúszott a hajó Nagyon rosszul kezdte hazai bajnokiját kadett leány U15-ös csapatunk, amely ugyan a folytatásra feljavult, de nyernie nem sikerült.

Teljesen átaludta a Szeged KE elleni hazai bajnoki első negyedét kadett leány U15-ös csapatunk, amely tizenöt pontos hátrányba került. A folytatásra feljavult a játékunk, a második és a harmadik negyedet is behúztuk, így az utolsó felvonás előtt már volt esélyünk a fordításra és a győzelemre (48-52). Az utolsó tíz percben azonban nem tudtunk még több energiát beletenni, így a vendégek végül megnyerték a meccset.

Ninkovics Marija: – Ez a szombat számunkra nem volt egy vidám nap. Nagyon rossz ritmusban kezdtük a meccset, később pedig ugyan összeszedtük magunkat, fordítani nem tudtunk. Az egy-egy elleni játékban kimagaslóak voltunk, technikailag is kitűntek a lányok. Örülünk annak, hogy a mérkőzéseken is használják azokat a dolgokat, amiket edzésen gyakorolunk!

NKA Pécs U15–Szeged KE 63-68 (6-21, 23-14, 19-17, 15-16)

Kadett leány bajnokság. NKA Pécs U15: Subotic 10, Piukovits 6, Halmágyi Kitti 15, Felső 2, Molnár. Csere: Küllős 26, László A., Bojtár, Jónás 2, Kropp 2, Jágity. Vezetőedző: Ninkovics Marija.