Az év utolsó meccsén szép győzelmet arattak a lányok

2021. december 31.
Az év utolsó meccsén szép győzelmet arattak a lányok Szépen búcsúzott az évtől junior leány U18-as csapatunk, amely magabiztos győzelmet aratott a BEAC-Újbuda KA A otthonában.

Junior leány U18-as csapatunk továbbra is veretlenül áll a tabella élén, miután az év utolsó mérkőzésén idegenben legyőzte a BEAC-Újbuda KA A-t. A nagyszünetig szoros volt a bajnoki, két negyed után 9 ponttal (44-35) vezettünk. A folytatásban aztán még több energiát mozgósítottak a lányok, akik kiváló utolsó negyedet produkáltak, ezt a tíz percet 32-8-ra megnyerték, és ennek köszönhetően magabiztos, 100-64-es győzelmet arattak.

Szentpáli Gergő: – Értékes győzelmet arattunk egy hajtós ellenféllel szemben. A második félidőben sikerült csökkentenünk az eladott labdáink számát, és a védekezésünkbe is egyre kevesebb hiba csúszott. Örülök annak, hogy az utolsó negyedben ismét rá tudtunk tenni még egy lapáttal, így kialakítva egy nagyobb különbséget. Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek!

BEAC-Újbuda KA A–NKA Pécs U18 64-100 (17-23, 18-21, 21-24, 8-32)

NKA Pécs U18: Laczkó 10, Tőczik 10/6, Orbán 24/9, Farkas 19/9, Olawuyi 11. Csere: Nagy R. 10, Kohn 1, Simon D. 6/6, Halmágyi Kata 5, Varga N. 3, Szantner Sz. 1, Fekete. Vezetőedző: Szentpáli Gergő.