Az előző fordulók fiú eredményei

2018. december 12.
Az előző fordulók fiú eredményei Junior fiú csapatunk vereséget szenvedett az elmúlt két kiemelt bajnoki fordulóban. Kadett, serdülő és gyermek fiú csapataink is pályára léptek.
2018.12.09. Körmend
Kiemelt Junior Fiú Bajnokság

Körmendi Törpördögök-Kosárlabda Akadémia Pécs 95-83 (24-26, 26-17, 22-16, 23-24)
Kosárlabda Akadémia Pécs: Scherer 30/12, Váits 16, Fekete 10/6, Herger 8, Borsos 8/3, Balaskó 7/3, Bálint 4, Dervalics-, Horváth-.

Ivica Mavrenszki: Túl sok eladott labdánk volt a zóna ellen a győzelemhez.

2018.12.05. Székesfehérvár

Alba Fehérvár-Kosárlabda Akadémia Pécs 75-59 (23-13, 21-12, 9-13, 22-21)
Kosárlabda Akadémia Pécs: Vukas 23/3, Váits 11, Scherer 9, Fekete 7/3, Bálint 3, Herger 2, Balaskó 2, Horváth 2, Dervalics-, Tóth-.

Ivica Mavrenszki: Rosszul reagáltunk az elváltásokra, több helyzetet nem megfelelően olvastunk a mérkőzésen. Ezen hibák kijavításán még dolgoznunk kell.

2018.12.06. Baja
Regionális Kadett Fiú Bajnokság

Bajai Bácska FKE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B 78-51
Dobók: Maretics 11/3, Kovács 11, Egédi 9, Hidegkuti 7/3, Akaró 6/6, Zalay 3/3, Szabó 2, Sütő 2, Bali, László, Horváth, Tóth.

Németh Konrád: Erre a mérkőzésre teljesen másik kerettel álltunk ki, mint a hazai találkozón. Két negyedben helyt álltunk, de a második és harmadikban nyújtott teljesítményünk megpecsételte a sorsunkat. Rengeteg lepattanót hagytunk ellenfelünknek, és védekezésünk sem volt olyan, amivel mérkőzést lehessen nyerni.

2018.12.09. Pécs, Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Serdülő Fiú Bajnokság, Alapszakasz

Kosárlabda Akadémia Pécs B - Atomerőmű SE B 145-16
Kosárlabda Akadémia Pécs: Vágó 31, Kiss 17, Marosi 17, Kovács 16, Trautmann 12, Vecsernyés 11, Husznai 10, Pozsgai 8, Béres 6, Álmos 6, Szücs 5, Kovács 2.

Kosárlabda Akadémia Pécs B – Bonyhádi KSE 84-59
Kosárlabda Akadémia Pécs: Husznai 14, Marosi 13, Vágó 12, Kiss 12, Vecsernyés 10, Kovács M. 10, Kovács A. 4, Nádudvary 4, Álmos 3, Pozsgai 2, Trautmann-.

Edzők: Németh Károly, Késői Melinda

2018.12.08. Kaposvár
U12 Bajnokság, 3. forduló

Kosárlabda Akadémia Pécs -KASI 58-57
PVSK- Kosárlabda Akadémia Pécs 91-41

Sértő Ádám: Az első meccshez gratulálok a játékosaimnak, nagyot küzdöttek és szép megoldások voltak a mérkőzésen. A második meccsre elfáradtunk, elfogyott az akarat, gratulálok a PVSK-nak.