Az utolsó negyedek elúsztak

2019. december 11.
Az utolsó negyedek elúsztak A kenguru bajnokság alapszakaszának harmadik fordulójában két mérkőzést játszott Kaposváron Akadémiánk leány „A” csapata.
A KASI „A” csapatával és a Gyakorlós Törpékkel találkoztak lányaink, s mindkét mérkőzésen vereséget szenvedtek. A Törpék ellen volt esély a győzelemre, ám az utolsó negyed nem a mi szájízünk szerint alakult.
Füzesi Gábor: – Indiszponáltan játszottunk a mérkőzéseken, bár voltak jó periódusaink is. Mindkét alkalommal csak három negyedig sikerült meccsben maradnunk, az utolsókat simán elveszítettük. Tapasztalatnak jó volt a forduló.

Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs „A”–KASI „A” 45-70 (9-15, 12-15, 5-7, 13-16, 6-16)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs „A”: Kilián 8, Tálosi 7, Nyikos 7, Riegl 6, Temmert 4, Matta 4, Kis 3, Csima 3, Vörös 1, Szieberth 1, Szebényi 1. Edzők: Füzesi Gábor, Füzesi Eszter.

Gyakorlós Törpék–Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs „A” 60-45 (7-15, 15-8, 7-3, 17-14, 14-5)
Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs „A”: Tálosi 15, Kilián 11, Nyikos 10, Vörös 3, Kis 2, Riegl 2, Csima 1, Temmert 1, Szebényi, Szieberth, Matta. Edzők: Füzesi Gábor, Füzesi Eszter.