Csak a második félidőre találtunk magunkra

2020. december 08.
Csak a második félidőre találtunk magunkra Vereséget szenvedett hazai pályán junior leány A csapatunk a Szekszárdtól.

Sajnos nem kezdtük jól ezt a hazai mérkőzést, az első negyedben nem csak hátrányba kerültünk, hanem nagyon sok pontot is kaptunk. Puha volt a védekezésünk, ezt pedig nem tudtuk támadásban kompenzálni. A nagyszünetben már tizenhat ponttal (29-45) vezettek a vendégek, s bár a folytatásban már jobban játszottunk, nem tudtunk közelebb kerülni.

Csapatunkban Laczkó Sára nyújtotta a legjobb teljesítményt, 22 pontot dobott, bevágott négy triplát, szerzett négy labdát – 28-as VAL-mutatóval zárt.

Hartung Anita: – Egy nagyon erős Szekszárddal találtuk szembe magunkat. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk, mégis igazán csak a második félidőre vettük fel a ritmust. Ebből kell építkeznünk! Gratulálok ellenfelünknek!

NKA Pécs A–Atomerőmű KSC Szekszárd 63-84 (19-28, 10-17, 21-23, 13-16)

Junior leány bajnokság. NKA Pécs A: Palásti 3, Laczkó 22/12, Édes, Habling 9/3, Drávecz 8. Csere: Nagy R. 9/6, Orbán 7/3, Szamosi, Kötő, Varga 2, Csényi 3/3. Vezetőedző: Hartung Anita.