Egy győzelem után egy vereség

2020. március 10.
Egy győzelem után egy vereség Akadémiánk kenguru leány „A” csapata felemás mérleggel zárta az alapszakasz hétvégén megrendezett hatodik fordulóját.

KASI „C”–Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs leány „A” 25-82 (4-12, 2-29, 5-4, 8-13, 6-24)

Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs leány „A”: Tálosi 32, Kilián 19, Nyikos 10, Nagy-Bán 7, Kis 7, Riegl 6, Csima 1, Szebényi, Bánáti, Halmi, Mester. Edzők: Füzesi Gábor, Füzesi Eszter.

Füzesi Gábor: – Jól játszottunk, végig nyomás alatt tartottuk ellenfelünket, s végül nagy különbséggel legyőztük a kaposvári kisfiúkat.

Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs leány „A”–PVSK leány „A” 40-46 (10-14, 6-5, 4-9, 4-7, 16-11)

Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs leány „A”: Tálosi 19, Kis 7, Mester 4, Kilián 4, Riegl 2, Csima 1, Nyikos 1, Szebényi 1, Nagy-Bán 1, Bánáti. Edzők: Füzesi Gábor, Füzesi Eszter.

Füzesi Gábor: – Ellenfelünk besegítő védekezésével három negyeden keresztül hatástalanította a támadójátékunkat. Mégis leginkább a félidei büntetődobások döntöttek a javukra. Sokat tanultunk a mérkőzésből.