Facebook Instagram Youtube

Fizioterapeuta állás a Nemzeti Kosárlabda Akadémián

2019. június 27.
Fizioterapeuta állás a Nemzeti Kosárlabda Akadémián A „Rátgéber Kosárlabda Akadémia” Alapítvány pályázatot hirdet
a Pécsi Nemzeti Kosárlabda Akadémián fizioterapeuta munkakör betöltésére.
A jogviszony időtartama: határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Baranya megye, 7632, Pécs, Megyeri út 74/1.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

• A terápiás-rehabilitációs team tagjaival konzultál, partnerként együttműködik velük.
• Önállóan funkcionális mozgásszervi vizsgálatot végez.
• A vizsgálat alapján véleményt alkot a sportoló aktuális állapotáról.
• Meghatározza a kezelési célokat.
• Kezelési tervet állít fel.
• Megválasztja a szükséges fizioterápiás eljárásokat, a kezelés eszközeit konzultálva a szakértői csapattal.
• Folyamatosan dokumentál.
• Ismeri, és alkalmazza a különböző klinikai területek komplex fizioterápiás eljárásait
• A prevenció, gyógyítás, rehabilitáció területén képes a fizioterápiás tevékenység önálló megtervezésére, irányítására, alkalmazására.
• A primer prevenció folyamatában oktat, mozgásprogramot tervez, kivitelez, életmódbeli tanácsokat ad

Pályázati feltételek:
  • okleveles fizioterapeuta szakképzettség
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Angol vagy délszláv nyelvtudás
  • Sportintézményben vagy kosárlabda sportágban eltöltött gyakorlat - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata
  • 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy igazolás annak megkéréséről
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez
A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019.07.20.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Lukács Anikó részére az ugyvezeto@ratgeberakademia.hu e-mail címen keresztül
vagy
  • Személyesen: 7632, Pécs, Megyeri út 74/1.
A pályázat elbírálásának határideje: 2019.07.31.
A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.ratgeberakademia.hu honlapon szerezhet.

Kövess minket közösségi oldalainkon, ahol megtalálhatod a legaktuálisabb híreinket!
Honvédelmi Minisztérium

Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

GOOGLE TÉRKÉP
TOVÁBB A KAPCSOLATOK MENÜBE

"Rátgéber Kosárlabda Akadémia" Alapítvány

Központi elérhetőségeink: +30 447 5376

Iroda: 7632, Pécs, Megyeri út 74/1.