Győzelemmel kezdtek a juniorok

2015. október 06.
Győzelemmel kezdtek a juniorok 90-72-re győzött junior fiú csapatunk az Elite Basket Törökbálint ellen a Kiemelt Junior Bajnokság első fordulójában.
Kosárlabda Akadémia Pécs-Elite Basket Törökbálint 90-72 (24-28, 17-12, 23-18, 26-14)

Kosárlabda Akadémia Pécs: Kucsora 26/12, Riskó 21/3, Balázs 13/3, Bíró 7, Feiszthammel 7, Soós 6, Benke 4, Bálint 3.

Ivica Mavrenszki: Gratulálok csapatomnak, hogy győzelemmel kezdte a bajnokságot egy nagyon kellemetlen stílusú ellenfél ellen. Az első félidőben nagyon sok támadólepattanót engedtünk a Törökbálintnak, és ez megmutatkozott a kapott pontok számában is. A második félidőre javultunk ezen mutatóban, és végül magabiztos győzelmet arattunk. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk, mivel Kucsora Csaba hosszú sérülés után tért vissza, Bíró Levente pedig betegen vállalta a játékot.