Harmadik helyen a kadett lányok

2015. január 19.
Harmadik helyen a kadett lányok Kadett leány csapatunk vasárnap Győrben, 20 pontos győzelemmel zárta az alapszakaszt, ezzel harmadik lett a nyugati csoportban. A hétvégén kenguru fordulót is rendeztünk.
2015.01.18., Győr

Kadett Leány Bajnokság

Széchenyi Kosárlabda Akadémia - Kosárlabda Akadémia Pécs 47 - 67 (15-24,9-17,16-13,7-13)

Ld.:
Juhász 20, Szeitl 17, Mándi 10, Séra 8, Bognár 6, Tenyér 2, Kóbor 2, Fábián 2,
Edző: Imreh Ajtony

Imreh Ajtony: A Százhalombatta elleni hazai vereségünk után nagyon fontos volt, hogy nyerjünk, függetlenül attól, hogy ennek a mérkőzésnek az eredményét nem visszük magunkkal a bajnokság következő körébe. Az első félidőben nagyon szépen, pontosan, precízen, extra egyéni teljesítményekkel játszottunk. A harmadik negyed elején volt egy kis hullámvölgy, de jó csapatmunkával ki tudtunk belőle jönni, és azt hiszem, végig irányítani tudtuk a mérkőzést.
Ezzel a mérkőzéssel véget ért az alapszakasz. Úgy gondolom, hogy annak tükrében, hogy hány sérülés, betegség és nem várt esemény hátráltatta a munkánkat, a 7 győzelem és 3 vereség nagyon szép teljesítmény a lányoktól.
Ez mindenképp azt mutatja, hogy csapatként is tudunk erősek lenni!
Büszke vagyok a lányokra, jól tanulnak, az edzéseken pedig sokat dolgoznak. Hinniük kell magukban, mert tudom, hogy ennél még mindig többre képesek.

2015.01.18., Pécs

Kenguru Kupa 4. forduló, H.csoport

Marcali Szürkefarkasok B - Kosárlabda Akadémia Pécs Szigetvár 20-29 (1-10, 13-5, 0-10, 6-4)

Kosárdobók: Vukmann Zsolt:2, Kálmán Flóra:5, Kolev Richárd:7, Tóth Sára:8, Bencsik Lara:6, Renye Krisztina:1

Flaskáné Delibeli Ilona: Sok kihagyott kosár, kevés pont jellemezte a mérkőzést.

Kosárlabda Akadémia Pécs -Szigetvár - Kosárlabda Akadémia Pécs Bánki/Miroszláv: 24-32 (5-5, 7-8, 7-10, 5-9)

Kosárdobók:Kálmán Flóra:2, Tóth Sára:3, Wolf Hanna:1, Hollósi Dia:1, Vukmann Zsolt:3, Kolev Richárd:6, Bencsik Lara:5, Renye Krisztina:3,

Flaskáné Delibeli Ilona: A gyors fiúcsapattal igyekeztünk felvenni a versenyt!