Hiába jöttünk vissza a meccsbe, kikaptunk

2019. november 30.
Hiába jöttünk vissza a meccsbe, kikaptunk Hazai vereséggel folytatta szereplését junior leány csapatunk, amely tizenkét ponttal kapott ki a Szekszárdtól.
Remek mérleggel érkezett hozzánk az Atomerőmű-KSC Szekszárd, amely hét mérkőzéséből hatot megnyert, s mindössze egyet veszített el – a hibátlan éllovas Vasas Akadémia „A” tudta csak felülmúlni. Sajnos Akadémiánk csapatának nem sikerült visszavágnia a korábban idegenben elszenvedett fiaskóért. Nagyon rosszul kezdte a mérkőzést Hartung Anita együttese, amely az első negyedben tízpontos hátrányba került. A következő két felvonásban ugyan sikerült minimálisra csökkenteni a különbséget, ám a nagy üldözésbe mintha belefáradtak volna Csényiék: az utolsó negyed abszolút a vendégek szájíze szerint alakult, akik végül 68-56-ra győztek.

Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs–Atomerőmű-KSC Szekszárd 56-68 (14-24, 16-10, 16-14, 10-20)
Leány junior bajnokság, B-csoport. Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs: Habling 15, Csényi, Selcova 20, Radakovic 2, Vojinovic 9. Csere: Laczkó 6, Drávecz 2, Kötő, Édes, Solymosi. Vezetőedző: Hartung Anita.