Hosszabbításban nyertünk a Budafok ellen

2022. április 01.
Hosszabbításban nyertünk a Budafok ellen Nagyon meg kellett dolgoznia a sikerért kadett fiú B csapatunknak, amely hosszabbításban nyert a Budafok vendégeként.

Nagyon nehéz helyzetbe került a nagyszünetre kadett fiú B csapatunk a Budafok otthonában lejátszott bajnokin, a hazaiak ugyanis 11 ponttal (30-29) elhúztak. A folytatásban azonban nagyot küzdöttek a srácok, szép lassan ledolgozták a hátrányukat, s végül a rendes játékidő 49-49-es döntetlenre végződött. A hosszabbításban aztán már a mi akaratunk érvényesült, és végül 60-53-as győzelmet arattunk.

Komlódi Dénes: – Először is gratulálok a csapatnak a győzelemhez! A meccs egészében gondunk akadt a befejezésekkel, nagyon sok üres ziccert hibáztunk. A második félidőben ritmust tudtunk váltani, visszajöttünk a mérkőzésbe. Örülök, hogy a végjátékban megmutatta a csapat a karakterét, nagyot küzdöttünk, majd a hosszabbításban kulcsszituációkban nem remegtünk meg, fontos kosarakat értékesítettünk! Ellenfelünknek sok siker kívánunk!

Budafok-PSE–NKA Pécs B 53-60 (16-11, 14-8, 9-13, 10-17, 4-11) – hosszabbítás után

NKA Pécs B: Bohner 5, Rieder 16/6, Kiss K. 4, Putsay 12, Somogyi 6/6. Csere: Nyilas 9/9, Sass 8/6, László P., Ádám L., Novreczky, Simon L. Vezetőedző: Komlódi Dénes.