Hullámzó volt a teljesítményünk

2020. január 21.
Hullámzó volt a teljesítményünk Két negyedben szép megoldásokat produkált kadett fiú „B” csapatunk a Sopron elleni bajnokin.
Nagyon erős ellenféllel találkozott kadett fiú „B” csapatunk, a Soproni Sportiskola KA „A” ugyanis a második helyen áll a tabellán. A győzelemre nem is volt esélyünk, ám időnként jó játékot és szép megoldásokat is produkáltunk: a második és az utolsó negyedben pariban voltunk.
Csapatunkban Gera Ferenc dobta a legtöbb pontot, 13-ig jutott, emellett 7 lepattanót is megkaparintott.
Rausch Gergő: – Teljesítményünk a mérkőzés során elég hullámzó volt. Az első és harmadik negyedben egyértelmű soproni fölény mutatkozott meg, viszont a másodikban és negyedikben magunkra találtunk és voltak nagyon szép megmozdulásaink is. Ezzel a fordulóval lezárult egy rész a bajnokságban. Azon leszünk, hogy a következő szakaszban előrébb tudjunk lépni.

Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs „B”–Soproni Sportiskola KA „A” 53-112 (11-43, 12-20, 16-28, 14-21)
Kiemelt kadett fiú bajnokság, 14. forduló. Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs „B”: Gera 13/9, Párkányi 4, Maretics 3, Antal D. 2, Karsai. Csere: Kulcsár 10, Kaszai 5/3, Pallag, Jolsvai 9/3, Szabó G. 2, Csirke 3/3, László J. 2. Edző: Rausch Gergő.