Jó energiával játszottak az U20-as fiúk, győztek is Kaposváron

2023. október 07.
Jó energiával játszottak az U20-as fiúk, győztek is Kaposváron A második mérkőzését is megnyerte U20-as fiú csapatunk az A csoportban, a Kometa Kaposvári KK otthonában közel harminc ponttal bizonyultunk jobbnak.

A Falco elleni idegenbeli győzelem után a második fordulóban is vendégként lépett pályára U20-as fiú csapatunk. A kaposvári mérkőzés első két negyede szoros volt, de a nagyszünetben már 9 ponttal vezettünk (33-42). A folytatásban aztán jelentősen javult a játékunk, védekezésben és támadásban is sokkal többet adtunk, így folyamatosan nőtt a különbség – végül 27 ponttal, 87-60-ra nyertünk.

Berkics Bence: – Gratulálok a srácoknak a győzelemhez! Sajnos megint alap dolgokban vétettünk hibákat az első félidőben, különösen védekezésben. Örülök viszont annak, hogy jó energiákkal szállt be mindenki a mérkőzésbe, ami a második félidőben meghozta az áttörést mind védekezésben, mind támadásban. Természetesen a győzelemnek örülünk, dolgozunk tovább, és sok sikert kívánok a Kaposvárnak a továbbiakra!

Kometa Kaposvári KK U20–NKA Universitas Pécs U20 60-87 (24-27, 9-15, 12-24, 15-21)

NKA Universitas Pécs U20: Bor 13, Merkl 2, Rátgéber T. 9, Angyal 10, Kelemen 14. Csere: Bolyos M. 11, Füzesi 13/3, Korszunszkij 2, Bánfi 6/6, Zalay B. 5/3, Antal D. 2. Vezetőedző: Berkics Bence.