Jó játék negyven percen keresztül!

2021. október 30.
Jó játék negyven percen keresztül! A negyedik győzelmét is megszerezte fiatal csapatunk a női amatőr NB I. Piros csoportban: a BEAC Újbuda otthonában több mint negyven ponttal nyertünk.

A BEAC Újbuda otthonában végig nagyon magabiztosan és jól játszottak a lányok, akik a nagyszünetig már 28 pontos előnyt harcoltak ki (20-48), s ezzel el is döntötték a meccset. Jó volt látni, hogy a folytatásban is odatették magukat, a harmadik és negyedik felvonásban is hajtottak, ennek köszönhetően pedig az összes negyedet megnyerték, s végül óriási különbséggel, 84-39-re győztek.

Vilipics-Kmézics Daliborka: – Nagyon jó ritmusban kosárlabdáztunk az egész mérkőzésen. Külön dicséret illeti a lányokat azért, mert negyven percen keresztül fegyelmezetten, nagy motivációval játszottak annak ellenére, hogy fokozatosan nőtt a különbség. Gratulálok az egész csapatnak!

BEAC Újbuda–NKA Universitas PEAC 39-84 (11-23, 9-25, 6-17, 13-19)

Női amatőr NB I. Piros csoport. NKA Universitas PEAC: Laczkó 14/6, Csényi 13/3, Bojtár Boglárka 12/3, Varga N. 3/3, Halmágyi Kata 10. Csere: Nagy R. 13/3, Orbán 5/3, Kohn 7/3, Simon D. 5/3, Szantner Sz. 2. Vezetőedző: Vilipics-Kmézics Daliborka.