Junior fiúk: Győzelem a rájátszásban

2017. február 13.
Junior fiúk: Győzelem a rájátszásban Junior fiú csapatunk megkezdte a rájátszást a felsőházban, első mérkőzésén győzelmet aratott a Debrecen ellen.
Junior fiú csapatunk lejátszotta a rájátszás első mérkőzését, és hazai pályán győzelemmel kezdett a Debrecen ellen. A hullámzó színvonalú, sok hibával tarkított mérkőzésen a végjátékban jobban koncentráló, nagy szívvel küzdő Rátgéber Akadémia 95-89-re nyert a DEAC ellen. Godwin Omenaka 23 ponttal és 23 lepattanóval dupla-duplát ért el, Benke Krisztián 21 pontot és 6 asszisztot jegyzett.

Gratulálunk a győzelemhez!

2017.02.11. szombat, 14:00
Kiemelt Junior Fiú Bajnokság, Rájátszás, Felsőház 1. forduló

Kosárlabda Akadémia Pécs - Debreceni KA - DEAC 95-89 (26-31, 22-18, 15-20, 32-20)
Kosárlabda Akadémia Pécs: Omenaka 23, Benke 21/9, Kovacsics 19/3, Geiger 10, Vukas 9, Carev 5/3, Bálint 4, Erdei 2, Karanfilovski 2.

Ivica Marvenszki: Gratulálok a játékosaimnak a győzelemhez! Örülök, hogy győzelemmel kezdtük a rájátszást, ám nem vagyok elégedett a játékunkkal. Az első félidőben rosszul reagáltunk az ellenfél védekezésére, 11 labdát adtunk el ebben a periódusban. A második félidőben javult a játékunk, de a gyorsindításainkat nem tudtuk mindig eredményesen befejezni, rossz döntéseket hoztunk 3-2-es és 2-1-es szituációkban. Tanulnunk kell a hibáinkból, és a legközelebbi mérkőzésen már beépítve a most szerzett tapasztalatokat, okosabban kell játszanunk.