Kár az utolsó öt percért

2017. november 09.
Kár az utolsó öt percért Junior fiú csapatunk elszenvedte második vereségét a kiemelt bajnokságban, a Vasas ellen az utolsó öt percben maradtak alul Ivica Mavrenszki tanítványai.
2017.11.07. Pécs, Tási
Kiemelt Junior Fiú Bajnokság

Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia/A 69-75 (16-10, 19-14, 20-19, 14-32)

Kosárlabda Akadémia Pécs: Kovacsics 16/3, Erdei 15, Mezei 12/3, Karanfilovski 7, Carev 6, Herger 5, Váits 4, Fekete 4.

Ivica Mavrenszki: Gratulálok a Vasasnak a győzelemhez! 30-35 percig kontrolláltuk a mérkőzést, sajnos az utolsó öt percben faultproblémákba ütköztünk, elveszítettük a ritmusunkat és szétesett a védekezésünk, amit kihasznált ellenfelünk. Dolgoznunk kell azon, hogy a jó periódusaink időtartamát növelni tudjuk. Szombaton már Sopronban lépünk pályára, arra a mérkőzésre kell mostantól koncentrálnunk.

2017.11.07. Kaposvár
Regionális Kadett Fiú Bajnokság

Kaposvári KK - Kosárlabda Akadémia /B 90-71

Zalay Zoltán: Gyengén kezdtünk, de többször visszajöttünk a mérkőzésbe. A negyedik negyedben mindenkinek játéklehetőséget adtam, ezért alakult ki ez a különbség.