Keményen, jól védekeztek a junior fiúk

2020. december 17.
Keményen, jól védekeztek a junior fiúk Megnyerte kecskeméti mérkőzését junior fiú A csapatunk.

Fontos bajnokin győzött junior fiú A csapatunk. A kecskeméti derbit a második negyed döntötte el, ezt a tíz percet jelentős különbséggel, 21 ponttal nyertük meg (9-30), ez pedig döntőnek bizonyult.

Csapatunkban Schmera Gergely dupla-duplázott, 20 pontja mellett 19 lepattanót is szerzett, 40-es VAL-mutatóval zárt.

Kmézics Zorán: – Nagyon okosan es tudatosan kosárlabdáztunk, jól felkészültünk a Kecskemétből. Kemény védekezéssel és tudatos támadójátékkal győztük le az egyik riválisunkat a négybe jutásért, ráadásul idegenben, ezzel visszahoztuk a Debrecen elleni hazai vereségünket. Gratulálok a srácoknak és a stábomnak, mert így együtt egy nagyon jó csapatot alkotunk! Mindenkinek szeretnék Áldott Karácsonyt és Boldog Új Évet kívánni!

Kecskeméti KA–NKA Pécs A 61-81 (21-20, 9-30, 14-17, 17-14)

Junior fiú bajnokság. NKA Pécs A: Meszlényi 25/9, Árva-File 8/3, Bánfi 20/6, Prodanovic 2, Schmera 20. Csere: Staubach 2, Vasas 2, Rákosi, Kelemen 2. Vezetőedző: Kmézics Zorán.