Nagy iramot diktáltak a lányok, meg is lett az eredménye

2022. február 11.
Nagy iramot diktáltak a lányok, meg is lett az eredménye Jó hozzáállással és kellő agresszivitással játszott kadett leány U16-os csapatunk a Zsíros Akadémia elleni hazai bajnokin, amit végül közel ötven pontos különbséggel nyert meg.

Villámrajtot vettek a lányok a Zsíros Akadémia ellen, az agresszív védekezésünknek köszönhetően már az első negyed végére jelentős különbség alakult ki a két csapat között (29-10). A folytatásban is nagy iramot diktáltunk, gyorsan és ötletesen támadtunk, a védekezést pedig sikerült magas szinten tartani az egész mérkőzésen. Mindez az eredményen is meglátszott, negyedről negyedre növeltük az előnyünket, így végül magabiztos, közel ötven pontos győzelemnek örülhettünk.

Eördögh Edit: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez, nagyon jó hozzáállással és agresszivitással játszott mindenki a nagyobb különbség ellenére. A kért feladatokat nagyon szépen megoldották a lányok, a kizárásokra kell még nagyon hangsúlyt fektetnünk!

NKA Pécs U16–Zsíros Akadémia Kőbánya A 84-38 (29-10, 25-14, 13-9, 17-5)

NKA Pécs U16: Küllős 11/3, Subotic 13/3, Szakolczi 6, Árvai 7, Halmágyi Kitti 11. Csere: Piukovits 10/3, Bojtár Bettina 6/6, Felső 2, Bercsi 12, Kropp A. 2, Kilián 4. Vezetőedző: Eördögh Edit.