Nagyon akarták a sikert, meg is nyerték a meccset

2021. január 17.
Nagyon akarták a sikert, meg is nyerték a meccset Nagyot küzdött és jól védekezett junior fiú B csapatunk, ennek köszönhetően győzött az Óbudai KA együttese ellen.

Szoros, izgalmas mérkőzést játszott junior fiú B csapatunk hazai pályán. Az első két negyedet megnyertük, a harmadikat azonban elbuktuk, így az utolsó előtt mindössze egy pont (50-49 a javunkra) volt a két együttes között. A hajrá azonban a miénk volt, ennek köszönhetően végül győzelemnek örülhettek a fiúk.
Németh Konrád: – Gratulálok a fiúknak a győzelemhez, teljes mértékben megérdemelték! Küzdöttek, akarták a sikert, és a jó, agresszív védekezés miatt végül meg is nyerték ezt a mérkőzést egy nálunk erősebb fizikumú csapat ellen. Úgy gondolom, hogy mindenki kivette a részét a sikerből. Jó volt látni, hogy három 2006-os születésű játékos, akik előtte kadett meccset játszottak, így is mindent beleadtak, és helytálltak a náluk három évvel idősebbekkel szemben.

NKA Pécs B–Óbudai KA 69-62 (22-20, 17-13, 11-16, 19-13)
Junior fiú bajnokság. NKA Pécs B: Mucha 6, Egédi 2, Prodanovic 18, Vasas 8, Maretics 6, Habling 6, Slézia 12, Gémes 2, Fonyó 9, Balázs 2. Vezetőedző: Németh Konrád.