Nagyot küzdöttünk, de nem tudtunk nyerni

2021. október 25.
Nagyot küzdöttünk, de nem tudtunk nyerni Elszenvedte első vereségét U20-as fiú csapatunk, amely az erős MAFC otthonában nagy csatában maradt alul.

Két veretlen csapat találkozott egymással a MAFC otthonában. Az első negyed ennek megfelelően kiegyenlített volt, a másodikban azonban jobbak voltak a házigazdák, akik a nagyszünetre 12 pontos előnyre tettek szert (47-35). A harmadik negyedben ugyan faragtunk a hátrányunkból, de utolérni nem tudtuk a házigazdákat.

Sértő Ádám: – Gratulálok a MAFC-nak a győzelemhez! A második negyedben összeszedett hátrányunkat nem tudtuk ledolgozni, végig csak futottunk ellenfelünk után. A MAFC remek dobóformájához tizenöt támadó lepattanó társult, ami ellen nehéz mérkőzést nyerni. Sok sikert kívánok ellenfelünknek a továbbiakra!

MAFC U20–NKA Pécs U20 88-76 (18-18, 29-17, 16-20, 25-21)

NKA Pécs U20: Váits 29/9, Molnár 7/3, Kollár 14, Bálint B. 3/3, Kármán 14. Csere: Árva-File 3, Bánfi 6, Staubach. Vezetőedző: Sértő Ádám.