Régiós első kenguru fiú csapatunk

2017. március 14.
Régiós első kenguru fiú csapatunk Az utolsó forduló előtt hibátlanul, 12/12-es győzelmi mutatóval régiós első kenguru fiú csapatunk.
2017.03.05.

Nemzeti Kenguru Bajnokság 6. Forduló, Pécs

Kosárlabda Akadémia Pécs "A" - Szekszárdi Fürge Nyuszik 68-26 (21-7,20-9, 17-4,10-6)
Husznai 2, Turi 8, Kiss 8, Kohn 3, Pozsgai 7, Szűcs 4, Trautmann 1, Kovács M. 13, Vágó 7, Álmos 6, Marosi 11

Értékelés: Sok hibával, de agresszív védekezéssel fejeztük be az első mérkőzést.
Kosárlabda Akadémia Pécs "A" - PVSK - Panthers "A" 75-65 (19-14,18-21,11-16,13-10,14-4)
Husznai 7, Kiss 20, Kohn 5, Pozsgai 15, Szűcs 1, Kovács M. 1, Marosi 10, Álmos 3, Vágó 5, Turi 5

Értékelés: Szeretnék gratulálni mind a két csapat játékosainak! Egy izgalmas, hosszabbítást hozó mérkőzésen vagyunk túl. Nagyon sok hiba és kihagyott ziccer ellenére egy percig sem adták fel a fiúk a meccset és ez az akarat vitte őket előre az utolsó másodpercekig. Ezzel a győzelemmel első helyen jutottunk tovább a régiónkból az utolsó forduló eredményétől függetlenül, de nem fogunk hátradőlni, dolgozunk keményen tovább.

A csapat tagjai: Husznai Dávid, Kiss Gergely, Marosi Botond, Vágó Máté, Kovács András, Kovács Márton, Pozsgai Marcell, Turi Gergely, Trautmann Botond, Álmos Bence, Béres Levente, Kohn Tamás, Szűcs Botond, Balikó Benjámin

Edzők: Németh Konrád, Kilián Balázs, Buzgány Balázs