Rossz első félidő után jött a kiváló második!

2021. december 23.
Rossz első félidő után jött a kiváló második! Nagyon megdolgozott a sikerért Szolnokon kadett fiú B csapatunk, amely remek második félidei teljesítményének köszönhetően egy ponttal győzött.

Az első negyedet megnyerték a fiúk a Szolnok A csapata ellen, de mivel a védekezésünk nem állt össze, a másodikban a házigazdák akarata érvényesült, akik a nagyszünetre jelentős előnyre tettek szert (47-37). Mindez nem szegte kedvünket, a folytatásban sokkal harcosabban játszottunk, aminek köszönhetően szép lassan ledolgoztuk hátrányunkat, és végül 65-64-re megnyertük a mérkőzést.

Csapatunkban nagyon jó teljesítményt nyújtott Kiss Keve Botond, aki 10 ponttal és 13 lepattanóval dupla-duplázott, emellett volt 7 szerzett labdája és 5 gólpassza.

Komlódi Dénes: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Az első félidőben nagyon rosszul játszottunk, nem koncentráltunk eléggé, sok könnyű kosarat engedtünk ellenfelünknek. A csapat mentális erejét mutatja, hogy a második félidőben fel tudtunk állni, sokkal fegyelmezettebbek voltunk, majd a végjátékban jó döntéseket hoztunk és sikerült behúznunk a mérkőzést. Gratulálok a Szolnok csapatának is, és sok sikert kívánunk a folytatásra. A szezon első feléhez gratuláció jár a srácoknak, látszik rajtuk a fejlődés mérkőzésről mérkőzésre. Mindenkinek Boldog Karácsonyt és sikerekben gazdag Új Évet kívánunk!

Szolnoki KA A–NKA Pécs B 64-65 (20-22, 27-15, 10-17, 7-11)

NKA Pécs B: Kiss K. 10, Rieder 4, Somogyi 7/3, Bohner 10, Putsay 6. Csere: Kovács M. 17, Sass 4, Nyilas, László P. 4, Ádám L. 3, Simon L., Novreczky. Vezetőedző: Komlódi Dénes.