Szoros meccsen nyert kadett fiú A csapatunk

2021. március 03.
Szoros meccsen nyert kadett fiú A csapatunk Győzelemmel folytatta szereplését kadett fiú A csapatunk, amely szoros meccsen ugyan, de két vállra fektette a házigazda OSE Lions A gárdáját.

Nem volt egyszerű dolga kadett fiú A csapatunknak Oroszlányban. A házigazdák nagyon szívós ellenfélnek bizonyultak, nehéz volt föléjük kerekedni. A nagyszünetben egyetlen ponttal vezettünk csupán (37-38), a harmadik negyedben aztán eldöntöttük a meccset, ezt a tíz percet ugyanis 23-12-re behúztuk, innen pedig nem volt visszaút.

Csapatunkban Árva-File Balázs dupla-duplázott, 16 pontja (egyetlen dobást, egy közelit hibázott csak el) mellett 13 lepattanót szerzett.

Branislav Jemc: – A bajnokság következő körébe léptünk ezzel a mérkőzéssel, és először játszottunk szoros meccset. Az első félidőben nem találtuk a saját ritmusunkat, és sok hibát vétettünk, a második elején viszont már úgy játszottunk, ahogy elvárom a srácoktól. Voltak periódusok, amelyekkel elégedett vagyok, de voltak olyan hibák, amiket ki kell javítanunk!

OSE Lions A–NKA Pécs A 70-78 (13-16, 24-22, 12-23, 21-17)

Kadett fiú bajnokság, rájátszás, Fehér csoport. NKA Pécs A: Boljos 3/3, Balázs B. 4, Árva-File 16/3, Mucha 14, Fonyó 18. Csere: Antal D. 13, Bor 4, Szita 6, Korszunszkij, Jolsvai, Pap, Vajda. Vezetőedző: Branislav Jemc.