Újvidéken folytatódott a Regionális Liga

2018. január 22.
Újvidéken folytatódott a Regionális Liga 2002-es leány csapatunk a Regionális Liga újvidéki fordulójában nagyarányú győzelmet aratott a Belgrád csapata ellen (87-43), majd a második találkozón a miénknél rutinosabb és idősebb Újvidék ellen vereséget szenvedtek Ninkovics Marija tanítványai (88-53).
2018.01.21. Újvidék

U16 Regional Youth Basketball Games

Rátgéber Akadémia-Belgrád 87-43 (25-11, 30-10, 15-10, 17-12)

Rátgéber Akadémia: Vojinovic 25, Radakovic 18, Drávecz 14, Kiss 7, Solymosi 7, Heckenberger 6, Koltai 4, Csényi 2, Laczkó 2, Szamosi 2, Lauer-, Fekete-.

Ninkovics Marija: A korai kelés és a hosszú út nyoma meglátszott a lányokon, kissé álmosan kezdtük a mérkőzést. 5 perc elteltével aztán meggyőző játékkal jelentős fölényre tettünk szert. Kihasználtuk a lehetőséget, hogy nemzetközi mérkőzésen mindenki tapasztalatot szerezhessen, így mindenki lehetőséget kapott a pályán.

Újvidék-Rátgéber Akadémia 88-53 (30-6, 24-14, 18-17, 16-16)

Rátgéber Akadémia: Vojinovic 17, Radakovic 17, Koltai 7/3, Lauer 3, Drávecz 3, Heckenberger 2, Laczkó 2, Csényi 2, Kiss-, Szamosi-, Fekete-, Solymosi-.

Ninkovics Marija: Megilletődötten kezdtük a mérkőzést a nálunk sokkal rutinosabb, idősebb csapat ellen. Az első félidőben kapott hátrányunkat nem tudtuk ledolgozni, a második félidőt sikerült egálra hozni köszönhetően a kiváló csapatmunkának. A nagy pontarányok ellenére két nagyon hasznos mérkőzést játszottunk.