Volt tartása a csapatnak, nagyot küzdöttek a fiúk

2022. február 21.
Volt tartása a csapatnak, nagyot küzdöttek a fiúk Szoros mérkőzést játszott junior fiú B csapatunk a Falco ellen a Zöld csoportban a rájátszás első fordulójában.

Hullámzó mérkőzést vívott egymással a két csapat. Az első negyedben a vendégek domináltak, a másodikban azonban mi voltunk jobbak, így a nagyszünetben szoros volt a meccs (37-40). Sajnos a harmadik felvonásban jelentős előnyre tett szert a Falco, s bár az utolsó tíz percben mindent megtettünk annak érdekében, hogy fordítsunk, csak megközelíteni tudtuk ellenfelünket.

Rátvay Tamás: – A rájátszás első fordulójában kemény, fizikális mérkőzést játszottunk a Szombathellyel. Örülök annak, hogy megmutatta a csapat, hogy van tartása, hiszen nagyobb hátrányból is vissza tudtunk jönni a meccsbe. Maximálisan küzdöttek a fiúk, sajnos azonban vétettünk kisebb hibákat, amiket az ellenfél megbüntetett, így végül szoros meccsen, de alulmaradtunk. Gratulálok a játékosaimnak, küzdésből jelesre vizsgáztak! Ellenfelünknek sok sikert kívánok a folytatásra!

NKA Pécs B–Falco-VE KC A 65-69 (14-21, 23-19, 11-19, 17-10)

NKA Pécs B: Kovács B., Jolsvai 11/9, Kaszai 5, Korszunszkij 18, Antal D. 11/3. Csere: Slézia 6, Szabó G. 6, Vasas 2, Juhász 6, Egédi, Mocsári. Edző: Rátvay Tamás.