2026. június 10.
Aranyérmes lett U15-ös fiúk csapatunk a KUK-sorozatban, amely kiváló lehetőséget biztosított arra, hogy 2011-es születésű játékosaink megmutathassák, mire képesek saját korosztályukban. A srácok az összes meccsüket megnyerték a nemzetközi mezőnyben.