Rátgéber Akadémia
Nemzeti Sportközpontok

Trackateam

KÉPERNYŐHÁTTÉR
RÁTGÉBER AKADÉMIA full hd képernyőháttér
TÁMOGATÓINK
SIPO Patikák Zsolnay Kulturális Negyed MIKROHUNGÁRIA SPORT KFT. Mecsekérc Zrt.
FELNŐTT CSAPAT
PEAC-PÉCS NŐI KOSÁRLABDA KLUB
EREDMÉNYEK
  • 2018. november 30. Nemzeti Kosárlabda Akadémia, Kiemelt Junior Fiú Bajnokság 9. Forduló Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Alba Fehérvár 77-69
  • 2018. november 25. Nemzeti Kosárlabda Akadémia, Nemzeti Kosárlabda Akadémia Pécs - Dunaújváros 137-48
  • 2018. november 21. Nemzeti Kosárlabda Akadémia, Kosárlabda Akadémia Pécs - FONTI-FIVE-Petőfi SE 78-82
  • 2018. november 17. Nemzeti Kosárlabda Akadémia, PVSK Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 51-69
  • 2018. november 16. Sopron, Belvárosi Sportcsarnok, Soproni Tigrisek KE - Nemzeti Kosárlabda Akadémia 97-67
  • 2018. november 12. Zalaegerszeg, Zalakerámia ZTE KK A - Kosárlabda Akadémia Pécs 63-58
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ A Csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú - KASI 44-61
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ A csoport Dombóvári Kosársuli Farkasok- Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú 33-44
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ B csoport Mohácsi Torna Egylet 1888 – Kosárlabda Akadémia Pécs Deák Pumák 26-35
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ B. csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Bánki-Koch – Mohácsi Torna Egylet 1888 23-48
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ B csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Deák Pumák – Kosárlabda Akadémia Pécs Bánki-Koch 60-7
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ D csoport Dombóvári Kosársuli Ördögök – Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi 19-36
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ D csoport Dombóvári Kosársuli Ördögök – Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi 19-36
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ D csoport Kosárlabda Akadémia Pécs ANK Elefántok – Dombóvári Kosársuli Ördögök 26-9
  • 2018. november 11. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ D csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi – Kosárlabda Akadémia Pécs ANK Elefántok 12-20
  • 2018. november 10. Baja, PVSK NEMZETI KA A - KA PÉCS A 49- 85
  • 2018. november 10. Baja, BAJAI NKK - KA PÉCS A 78-68
  • 2018. november 10. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ Védett csoport PVSK U10 Leány – Kosárlabda Akadémia Pécs Deák Kis Rókák 24-18
  • 2018. november 10. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ Védett csoport Kozármisleny SE – Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 61-35
  • 2018. november 10. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , BARANYA MEGYEI U10-ES BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ Védett csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Deák Kis Rókák – Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 21-28
  • 2018. november 06. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Kosárlabda Akadémia Pécs - MOGAC 81-66
  • 2018. október 28. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Kiemelt Kadett fiú Bajnokság 5. forduló Kosárlabda Akadémia Pécs A - Kaposvári KK 73-74
  • 2018. október 28. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Kadett fiú Regionális Kosárlabda Akadémia Pécs B Bajai Bácska 83- 59
  • 2018. október 28. Sopron, Kadett lány Kiemelt Bajnokság 4. forduló Soproni Darazsak AK - Kosárlabda Akadémia Pécs
  • 2018. október 28. Zalaegerszeg, Zalaegerszegi KK - Kosárlabda Akadémia Pécs 71 75
  • 2018. október 27. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , KENGURU BAJNOKSÁG U11 ALAPSZAKASZ – 1. FORDULÓ D. csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Leány „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú „B”
  • 2018. október 27. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , KENGURU BAJNOKSÁG U11 ALAPSZAKASZ – 1. FORDULÓ D. Bonyhádi KSE – Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú „B”
  • 2018. október 27. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , KENGURU BAJNOKSÁG U11 ALAPSZAKASZ – 1. FORDULÓ D. csoport Kosárlabda Akadémia Pécs Leány „A” – Bonyhádi KSE
  • 2018. október 27. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Serdülő lány DNY 1. forduló KA PÉCS B - GYAKORLÓ DSE 49-88
  • 2018. október 27. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Serdülő lány DNY 1. forduló KOMLÓ SPORT KFT - KA PÉCS B 75-62
  • 2018. október 27. Kaposvár, KENGURU BAJNOKSÁG U11 ALAPSZAKASZ – 1. FORDULÓ A csoport KASI „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú „A” 59- 61
  • 2018. október 24. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Junior fiú Bajnokság 5. forduló KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS A - KÖRMENDI TÖRPÖRDÖGÖK 82- 59
  • 2018. október 21. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Nemzeti Kosárlabda Akadémia - CVSE Vulkán Fürdő 91-70
  • 2018. október 18. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Kadett fiú Regionális Bajnokság 1. forduló Kosárlabda Akadémia Pécs B- Dombóvári KS A 58-48
  • 2018. október 17. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Kadett fiú Kiemelt bajnokság 3. forduló Kosárlabda Akadémia Pécs A- Szombathelyi SI A 53-57
  • 2018. október 17. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Kadett lány Kiemelt Bajnokság 3. forduló Kosárlabda Akadémia Pécs/A - KSC Szekszárd 61-76
  • 2018. október 14. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , Dombóvári Kosársuli KE - KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS „A” 78-52
  • 2018. október 14. Nemzeti Kosárlabda Akadémia , KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS „A”-ATOMERŐMŰ SE „A” 64-60
  • 2018. október 14. Kozármisleny, GYKSE Szekszárd-KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS „B” 55-91
  • 2018. október 14. Kozármisleny, KOZÁRMISLENY SE-KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS „B” 77-82
VIDEÓK
KOSÁRTÁBOR
Rátgéber László Nemzetközi Kosárlabdatábor
KOSÁR NAPKÖZI
KOSÁRLABDA NYÁRI TÁBOR PÉCSETT
HÍREK

Rátgéber Akadémia a Facebookon

A honlappal együtt egy új Facebook oldalt is létrehoztunk, megtaláljátok baloldalt a Menü alatt, lájkoljátok és adjátok tovább a barátaitoknak is!

Elindult a Rátgéber Kosárlabda Akadémia Honlapja

Elindítottuk az Akadémia honlapját, melynek folyamatosan bővítjük a tartalmát, hogy mindenről értesüljetek, ami fontos! Nézzetek be hozzánk gyakran!